Дознајте дали сте во врска или брак со прељубник

Ако сте во врска или во брак со некој од овие три хороскопски знаци, се

Read More

Моника Белучи и Тим Бартон прв пат заедно се појавија на црвениот тепих

Двојката се појави на 18-тото издание на Римскиот филмски фестивал држејќи се за рака. Бартон

Read More